Chudnutie počas, pred aj po Vianociach

Vianoce a chudnutie. Dva zdanlivo opačné pojmy. Nenechajte sa ale odradiť. Zhodiť pár kilogramov sa dá aj pred Vianocami. Stačí vedieť ako, motivovať sa a odmenou Vám bude menej stresu z prejedania a ľahší návrat “do života” po Vianociach. Toto bude výzva pre Vás – nenechajte sa odradiť od zbavovania sa prebytočných kilogramov len preto, lebo sú Vianoce a všetci sa prejedajú. Ak ešte stále chcete dosiahnuť svoj cieľ, nie je dôvod prestať. Aj preto je chudnutie po Vianociach až posledná možnosť.

Ako schudnúť pred a po vianociach?

 

Chudnite ešte pred Vianocami. naše tipy nižšie vám pomôžu udržať si nový, tenký vzhľad. Čo poviete na to, ak by ste sa konečne dostali na váhu, na ktorej chcete byť? Prvým míľnikom bude potreba zdravo jesť – a to aj počas Vianoc.
Ak sa vrátite k svojmu starému spôsobu stravovania , potom môžete očakávať , že sa vrátite aj na svoju starú váhu. Veď to boli práve tie zlé stravovacie návyky , ktoré spôsobili , že ste získali nepeknú postavu a hmotnosť navyše.

Kľúčom k udržaniu štíhlej je pokračovať – jesť rovnakú zdravú stravu tak ako v období cez rok. Nie je dôvod kompletne vypnúť a prepnúť na nezdravé a mastné jedlá. To znamená , že jedlá s nízkym obsahom tuku a vysokým obsahom vlákniny budete preferovať aj naďalej. Tak ako preferujete štíhle telo. Každý deň .

Pozrite si niekoľko tipov, ako schudnúť pred vianocami a majte tak pokojne prežité sviatky bez stresu z nadbytočných kilogramov na Nový rok.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s