ABS Sixpack a tehličky!

 

Populárne tehličky na bruchu sú snom každého chalana. Preto pred letom prichádza vždy dilema, ako si vymakať brucho a ako dosiahnuť tehličky na bruchu? Tieto otázky si kladie väčšina cvičencov, a odpoveď je väčšinou “brušáky”. Ponuka cvikov na vymakaný sixpack je však oveľa bohatšia!

Existuje mnoho rôznych cvičení , ktoré môžete použiť na získanie krajších abs v pomerne krátkom čase. Všetky z nich sú ťažké a istý čas potrvá, kým zaznamenáte viditeľné výsledky . Mnoho ľudí , ktorí sa snažia vypracovať svoje brušné svaly to po čase vzdajú. Ak sa snažíte budovať svaly , budete musieť konzumovať dostatok bielkovín. A to platí aj v prípade ABS, takže konzumovať dostatočný denný príjem stavebných látok nie je na škodu ani vypracovaným svalom brucha. Problémom je, že Vaša strava sa musí prispôsobiť tomu, aby ste mohli strácať postupne tuk a vybudované tehličky tak neostávali pod ním. Proteín je základným stavebným kameňom všetkých svalov a je nevyhnutný pre vaše telo.

Uistite sa , že jete zdravo a že vaše telo dostáva všetky živiny , ktoré potrebuje pre správne fungovanie. Na záver dodáme, že cviky pre vypracované brucho najlepšie podporí aj dostatočná kadrio aktivita.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s