Skúsenosti s tréningmi a trénermi

Máte už skúsenosti s fitness trénermi, a najmä tými online? Po novom sa začalo rozmáhať automatizovanie procesu zostavovania tréningového plánu. Občas aj na mieru dokonca. Pozrime sa na posilka skusenosti, mybodymanager skusenosti a bodytrener skusenosti

Posilka skúsenosti referencie

Pomerne inovatívny portál pôsobí vzhľadovo na jednotku. V ňom nájdete videá a motivačné články, pokuľháva však to hlavné – cvičenie. Preto posilka skúsenosti udeľujeme 5/10, pretože to najpodstatnejšie – tréningový plán na mieru nájdeme inde výhodnejšie. Záver: posilka referencie a skúsenosti sú ideálne pre už cvičiacich ľudí, ktorí hľadajú portál na stotožnenie sa a občasné čítanie článkov. Plusom sú videá, nevýhodou je vysoká miera spoplatnenia

MyBodyManager skúsenosti referencie

Takmer opačne vyznieva konkurenčný MyBodyManager skúsenosti a referencie. Ide v podstate o podobný systém, podľa pätičky bol však skôr na trhu ako posilka. Princípom je zostavovanie tréningov na mieru podľa zadaných maximálnych opakovaní, čo znie lákavo. Nevýhodou môže byť občasný problém s prostredím, na to sme si však už po dni zvykli. A plne Vám ho vynahradí spôsob, akým MyBodyManager uvažuje. Preto sú aj mybodymanager skúsenosti so systémom kladné, dávame mu celkovo 8-9/10, podľa toho ako sa vyspí sever. Posledný mesiac však už boli takmer všetky chyby po nahlásení opravené, takže cvičenie je opäť na profi úrovni aj vďaka mybodymanager skúsenostiam.

Bodytrener skúsenosti referencie

Bodytrener je zaujímavá a mladá služba, ktorá však už nie je automatizovaná. Ide o rozpis pdf cvikov a tréningu pomocou niekoľkých vstupných parametrov. Chybou je, že neviete, kto tréningové plány “na mieru” zostavuje a preto nezistíte, ak náhodou nie sú na mieru. Zdĺhavejšia komunikácia a negatívne referencie na facebooku nás mierne odradili, rovnako ako vyššia cena. Celkové skúsenosti bodytrener dávame 3/10, pretože nevidíme zmysel oproti informáciám dostupným na internete zdarma.

Toľko malý prierez systémami a bodytrener posilka mybodymanager skusenosti a referencie pre Vás. Výber je na Vás a veríme, že sa správne rozhodnete, kde pokračovať v cvičení.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s