Online tréner pre posilňovanie

Osobný tréner – nie je ťažké ho nájsť. Vojdite do najbližšej lokálnej posilňovne a hneď Vás pri dverách pozdraví osobný tréner. Prečo sa potom množstvo cvičencov obracia na fitness trénerov, ktorí sú online? Tréningový plán na mieru cez internet je hitom, veď len MyBodyManager má cez 3000 klientov. A u tu aj iní poskytovatelia, no tento Vám dá asi najviac. To si však povieme inokedy.

Je tréningový plán cez internet efektívny? Posilka a cvičenie v nej spolu s tréningovým plánom, ktorý bol zostavený mimo posilňovňu? My tvrdíme – ÁNO! „Najväčšia výhoda spočíva vo flexibilite a spoľahlivosti“ povedal Peter L. z Handlovej, ktorý cvičí práve s MyBodyManager. Ako dodal, „najlepšie je, že sa mi tréning automaticky upravuje“. My dodávame, že toto je naozaj skutočná výhoda, ktorá prebije aj iné nevýhody, ktoré má online tréner.

Klienti si môžu tiež vybrať, či chcú cvičiť doma bez vybavenia. Cvičenie doma návody Vám dá aj spomínaný online tréner. Jednoducho komplexný trenažér pre fitness, akého by ste veľmi ťažko hľadali. Navyše, cena je šialene nízka. Dali ste za chudnutie už stovky eur? Tak tých 10€ na mesiac je oproti tomu nič. Menej ako za hodinu s osobným trénerom naživo.

Online tréner pre fitness nájdete tu.

 

 

posilka.tv

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s