Aké sú výhody, ktoré má vysoko intenzívny objemový tréning?

Vysoko intenzívny objemový tréning patrí medzi tie, ktoré sa odporúča skúsiť až po určitej dobe cvičenia. Tréningový plán na objem s vysokou intenzitou je vhodný na masívne budovanie svalovej hmoty a zvýšenie sily. Musíte však vedieť, ako presne sa má cvičiť. Pri väčšine plánov totiž nie je priestor na zlyhania. A ani technické nedostatky v prevedení. Aké sú tréningy na intenzitu, ktoré sú zároveň určené pre zvýšenie svalového objemu a sily?

Ako si správne vybrať tréningový plán na objeme záleží na mnoho faktoroch. Podstatné je to, ako veľmi chcete zaťažovať jednotlivé svalové vlákna. Aký mate typ postavy, ako ste na tom s fyzickou kondícou a samozrejme aj skúsenosti. Ak k tomu pridáme fakt, že podstatnú rolu hrá aj to, ako chcete na konci objemového tréningu vyzerať, zdá sa voľba správneho tréningového plánu na objem komplikovaná. Práve posledný menovaný faktor oddeľuje plány. Ak chcete naberať postupne, kvalitne a efektívne, vsaďte všetko na intenzívny objemový tréning.

Tréningový plán na objem cvičencov z Východného bloku od MyBodyManager.sk

Objemové tréningy s vysokou intenzitou sú ideálne pre endomofov. Počas nich nepriberiete až tak veľmi do tuku. Napríklad Ronnie Coleman cvičí vysoko intenzívne. Oproti tomu Arndol cvičieval vysoké objemy a váhy. Je to dané odlišnosťami v postave. Pre všetkých však existuje tréningový program, vďaka ktorému by kvalitne nabral. Podstatné sú dve veci – dostatok vôle, motivácie a kvalitný tréningový plán na mieru!

Dostaňte zo svojho tela maximum. Šokujte ho. A cvičte tréningový plán, na ktorý Vaše telo nie je zvyknuté. Zostavte si unikátny tréningový plán podľa špecialistov na MyBodyManager

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s