Tréning do posilňovne

Aký je najlepší tréningový plán do posilňovne? Trénujte efektívne. Prepojte účinky aeróbnej činnosti – napríklad stacionárny bicykel,stepper,eliptycký trenažér,bežiaci pás a iné. Práve tieto činnosti radíme medzi tie, ktoré podporujú efektívne spaľovanie tukov a posilňovania – na zvýraznenie objemu svalstva a svalovej hmoty, jeho spevnenie a formovanie zase fitness tréning s vyššou intenzitou zaťaženia.

Online tréner pre fitness od MyBodyManager.sk

Skĺbenie týchto dvoch častí v jednom tréningu prinesie efektívne možnosti. Budete vedieť, ako spaľovať tuk naplno a vytvarovať svoju postavu. Tréning pre posilňovanie je veľmi vhodným prostriedkom pre tých, ktorí chcú zredukovať nadbytočné zásoby telesného tuku pri zachovaní aktívnej svalovej hmoty a súčasnom posilnení svalu srdca.

Tréningový plán na mieru – ako na to?

Prvá časť tréningu sa skladá z rozcvičky, na ktorej si natiahnete a uvoľníte všetky svaly. A myslíme všetky, nie len tie, ktoré budete dnes cvičiť. Je to najlepší spôsob, ako sa dostať do formy. Potom nasleduje samotné cvičenie, pričom jeho obsah Vám najlepšie poradí online tréner. Po kvalitnom silovom zaťažení je na mieste, aby ste si dali krátku kardio aktivitu. Podstatné bude, aby ste dokázali súvisle vykonávať túto aktivitu v primeranom tempe. Napríklad bicyklovať 20 minút na stále rovnakej úrovni. Hovoríme o minimálnej dĺžke kardio aktivít, tá ideálna je v rozmedzí do 40 minút.

Kombinácia kardiotréningu a tréningu v posilovni kladie dôraz na celkové zlepšenie kondície, zdravotného stavu a kardiovaskulárneho systému vášho tela.

Tak začnite na www.mybodymanager.sk

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s